16 Kasım 2014 Pazar

GECE NÖBETİ: Tess GERRITSEN

Gönderen MGK on 04:20 with Yorum Yok


Acil servis doktoru olan Toby Harper bir gün yaşlı bir adamın acil servise getirilmesiyle ve adamın  kaybolmasıyla esrarengiz olaylar zincirinde bulur kendini Öncelikle yaşlı adamın evini araştırır. Brant Hill huzur evlerinde kalan yaşlı adamın doktoru Harper'a umduğu cevapları vermez. Fakat Harper bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Brant Hill'de kalan bir kaç sakinin de esrarengiz bir şekilde kaybolduğunu fark eder. Üstelik annesi için tuttuğu bakıcı da Harper'ı annesine şiddet uygulamaktan şikayet eder. Serbest bırakılır fakat bu defa bakıcıyı araştırır ve onun da Brant Hill'e bağlı olarak çalıştığını öğrenir.
Brant Hill'de kalan başka bir yaşlının da onun çalıştığı hastanede ölmesi üzerine cesedi hastaneden bağımsız bir adli tıp kurumuna gönderir. Çok geçmeden adli tıp doktoru olan Daniel Dvorak'la aralarında bir çekim oluşur. Ancak Harper'ın bulunduğu durum araya mesafe koyar.
Molly Picker hamiledir ama nasıl ve kim tarafından hamile bırakıldığını bilmiyor. Ve karnında taşıdığı aslında bir bebek değildir. Harper ve Dvorak birlikte bunu araştırırlar ve tekrar Brant Hill adı karşılarına çıkar. Molly üzerinde yapılan testler sonucunda Brant Hill'in bebeklerin salgıladığı gençlik hormonunu yaşlılara enjekte etmek için bu yolu kullandıklarını keşfederler. Ancak verilen ilaçlar kısa sürede ölüme yol açmaktadır.
Categories: ,

0 yorum:

Yorum Gönder